MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aşçılık Alanında Öğrenci ve Mezunlara 6 Ülkede Staj İmkanı

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan ve Avrupa Komisyonu tarafından eş finanse edilen, 597848-EPP-1-2018-1-BG-EPPKA3-VET-JQ referans numaralı ve "CULINART: Designing a Joint VET Qualification in Culinary Arts and Pilot Pathways for Continuing Training" isimli proje kapsamında aşçılık ve mutfak sanatları alanında üç kişiyi 6 farklı ülkede ücretsiz olarak uygulamalı eğitime gönderiyoruz.
Aşçılık Alanında Öğrenci ve Mezunlara 6 Ülkede Staj İmkanı

Eğitim, şef pozisyonu için geliştirilen bir mesleki eğitim programını gerçek anlamda test edebilmek amacıyla tasarlanmıştır ve yurtdışı hareketliliği şeklinde uygulanacak bir dizi uygulamalı eğitim döneminden oluşmaktadır.

Her ülkeden üç katılımcı seçilecek ve katılımcılar işbaşı eğitim kapsamında oluşturulan yapılandırılmış eğitim modüllerine katılma fırsatı elde edecektir.

Üç eğitim dönemi olacak ve bir eğitim dönemi iki farklı ülkede gerçekleşecek eğitimleri içerecektir. Katılımcılar her bir ülkede 3 günlük eğitime katılacaktır.

Başvuru sahiplerinin akıcı şekilde İngilizce dil becerisine sahip olması gerekmektedir.

Başvurular ilimizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizde yiyecek ve içecek hizmetleri bölümü aşçılık alanında eğitim görmekte olan 12. sınıf öğrencilerimize ve ilgili okullarımızda bu alandan mezun olup aşçı olarak en az 6 aylık deneyime sahip kişilere açıktır.

Başvurular online olarak Başvuru Formu kullanılarak alınacaktır.

Başvuruların değerlendirilmesi belirlenecek olan bir komisyon aracılığı ile yapılacak ve sonuçlar Müdürlüğümüz web sitesinde ilan edilecektir. Başvurular arasından 3 asil ve 3 yedek katılımcı seçilecektir.

Şartların size uygun olduğunu düşünüyorsanız ve başvuru şartları ve yöntemi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Son Başvuru Tarihi 15 Ocak 2020 Çarşamba

Sonuçların İlanı Tarihi 17 Ocak 2020 Cuma

 

BAŞVURU FORMU

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü 

Strateji Geliştirme Birimi

Projeler Birimi

0252 280 48 00 / Dahili 48 23

eposta: arge48@meb.gov.tr 

 

Başvurularınızı bekliyoruz.  

10-01-202010-01-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.