MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü
Muğla Valimiz Sayın Esengül Civelek ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ, Muğla Engelliler Derneği tarafından Kışla Parkında düzenlenen 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinliklerinde otizmli bireylerle bir araya geldi.![2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü](/meb_iys_dosyalar/2018_04/02161839_1_2.jpg)
Protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların da katıldığı programda otizmli çocuklar tarafından hazırlanan halk oyunları ve sportif etkinliklerden oluşan gösteriler sunuldu.