MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018 Yılı Engelli Öğretmen Alımı

Haziran 2018 Engelli Öğretmen Alımı Duyurusu Çerçevesinde Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmış olan Engelli Öğretmen Adayları aşağıda belirtilen belgeleri hazırlayarak Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesi Öğretmen Atama birimine 09 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

 

Müdürlüğümüz emrine ataması yapılan öğretmen adayları

a)İlk başvuru esnasında istenen belgeler,(lisans  diploması  veya  geçici mezuniyet belgesi (aslı veya Noter Onaylı sureti), pedagojik formasyon ve 2016/2018  yılı EKPSS sonuç belgesi ile engelli sağlık kurulu raporu ayrıca, hâlen  herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda devlet memuru olarak çalışıp çalışmadıklarına ilişkin beyanları ) alınacaktır.

b) Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (3 adet),

c) Mal bildirimi (il milli eğitim müdürlüklerinden temin edilecektir),

ç) Elektronik Başvuru Formunun onaylı örneği,

d) Sağlık durumu yönünden öğretmenlik yapıp yapamayacaklarına ilişkin sağlık kurulu raporu,

e) Başvuru esnasında Pedagojik Formasyon Belgesi yerine resmi yazı ibraz edenlerden Pedagojik Formasyon Belgesi,

f) Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (Ek-1)

g) Diğer kamu kurumlarında görev yapmakta olanlardan yetkililerce onaylanmış muvafakat belgesi (Ek-2/a yazı çerçevesinde alınan Ek-2/b muvafakat belgesi) teslim edeceklerdir.

Belgelerini teslim eden adayların, Valiliğimizce yapılacak olan güvenlik soruşturmalarının tamamlanması ve eğitim kurumlarının belirlenmesinden sonra görevlerine başlamaları sağlanacaktır. 


Güvenlik Soruşturması Arşiv Formu

Muvafakat Belgesi EK2B

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.