MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 EKPSS-KURA ATAMALARI

2021 EKPSS-KURA ATAMALARI

Engelli personel (2021 EKPSS/KURA) atamaları kapsamında ilimize yerleştirilen ve İLİMİZDE GÖREVE BAŞLAMAK İSTEYENLER, aşağıda belirtilen belgelerle birlikte en geç 04/03/2021 tarihi mesai bitimine kadar Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Personel Atama Şubesi)'ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

 İstenilen Belgeler

 1-Kimlik Aslı ve Fotokopisi. (2 Adet)

 2-2021 EKPSS/Kura Yerleştirme Sonuç Belgesi.

 3-Öğrenim Belgesi Aslı veya Onaylı Örneği.

 4-30.03.2013 tarihli ve 28603 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik" hükümlerine uygun olarak alınan Engelli Sağlık Kurulu Raporunun Aslı veya Onaylı Örneği.

 5-Vesikalık Fotoğraf. (3 Adet)

 6-Askerlik Durum Belgesi.

 7-Adli Sicil Kaydı.

 8-Devlet memuru olarak görev yapan ya da daha önce görev yapmış olanlar, Hizmet Belgesinin Aslı veya Onaylı Örneği.

 9-Mal Bildirim Formu (Müdürlüğümüzde doldurulacak)

 10- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığını belgelendirmek. (Malulen Emekli ve Vazife Malulü hariç)

 11-Atama Başvuru Formu için Tıklayınız.

***************************************************************************************************************************

 

Engelli personel (2021 EKPSS/KURA) atamaları kapsamında ilimize yerleştirilen ve BAŞKA İLDE GÖREVE BAŞLAMAK İSTEYENLER, aşağıda belirtilen dilekçe örneğini Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Personel Atama Şubesi)'ne elden ya da (atama48@meb.gov.tr)  e-posta adresine 24/02/2021 tarihine kadar Müdürlüğümüzde olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

 

 Dilekçe örneği için Tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.