MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAPSAMINDA 13 İLÇEMİZDEN GELEN BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLARDA GÖREV YAPAN KÖY ÖĞRETMENLERİMİZLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAPSAMINDA  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE, ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ MEHMET YAŞAR VE 24 KASIM KUTLAMA KOMİTESİ ÖĞRETMENLERİMİZ İLE BİRLİKTE 13 İLÇEMİZDEN GELEN BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLARDA GÖREV YAPAN KÖY ÖĞRETMENLERİMİZLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK.  
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KAPSAMINDA 13 İLÇEMİZDEN GELEN BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIFLARDA GÖREV YAPAN  KÖY ÖĞRETMENLERİMİZLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE “24 Kasım Öğretmenler Günü”  kapsamında,  ilimiz genelinde birleştirilmiş sınıf okutan 26 öğretmenimize, Muğla Öğretmenevi’nde  kahvaltı  tertipledi. Samimi bir havada gerçekleşen kahvaltılı toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürümüz öncelikle öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak Milli Eğitim Bakanımız Ziya SELÇUK’un  ve Sayın Valimiz Esengül CİVELEK’ in  selamlarını iletti. Sayın Müdürümüz “Birleştirilmiş sınıf öğretmenliği yapmanın zorluklarını bildiğini kendisinin de mesleğinin ilk yıllarında aynı zorluklardan geçtiğini fakat bir o kadar da keyifli ve unutamayacağı yıllar olduğunu” dile getirdi. “Bayrağın dalgalandığı en ücra yerlerde sizler varsınız tıpkı Çalıkuşu romanındaki Feride misali” diyerek öğretmenlerimizin sorunlarını birinci ağızdan dinlemek üzere sözü öğretmenlerimize bıraktı. Öğretmenlerimiz karşılaştıkları sorunları,  görüş ve önerilerini, meslek yaşamlarındaki unutamadıkları anılarını aktardılar. Uzun yıllar birleştirilmiş sınıflarda görev yapan öğretmenler, meslek yaşantılarında ilk kez böyle bir organizasyonda yer almanın verdiği memnuniyeti dile getirdiler.  Sayın Müdürümüz sorunların çözümü adına gerekli gayreti sarf edeceklerini belirterek katılımlarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti. 

26-11-201826-11-201826-11-201826-11-201826-11-201826-11-2018

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.