MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4. ULUSLARARASI FELSEFE, EĞİTİM, SANAT VE BİLİM TARİHİ SEMPOZYUMU 14-18 NİSAN 2021 TARİHİNDE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENECEK

4. ULUSLARARASI FELSEFE, EĞİTİM, SANAT VE BİLİM TARİHİ SEMPOZYUMU 14-18 NİSAN 2021 TARİHİNDE MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENECEK

4. Uluslararası Felsefe, Eğitim, Sanat ve Bilim Tarihi Sempozyumu 14-18 Nisan 2021 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde düzenlenecektir. Sempozyuma bildiri ile ya da dinleyici olarak katılabilirsiniz.

Hakem değerlendirmelerinin ardından kabul edilen ve sempozyumda sunulan bildiriler, Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabı'nda yayımlanacaktır. Bildirilerinin tam metin olarak basılmasını isteyen katılımcıların çalışmaları ise Tam Metin Bildiriler Kitabı'nda elektronik olarak yayımlanacaktır.

Bildirilerinin makale olarak yayımlanmasını isteyen katılımcıların çalışmaları ise,  hakem sürecinden geçtikten sonra Filosofija Sociologija (SSCI), Creativity Studies, Eğitim Bilimleri Araştırmaları Dergisi (EBAD-JESR), Eğitim Bilimleri ve Sosyoloji Dergisi (EBIS-JESS), Uluslararası İnsan Bilimleri Dergisi, International Journal on Lifelong Education and Leadership (IJLEL), Karadeniz Sosyal Bilimler Dergisi ve MSKÜ Eğitim Fakültesi dergilerinde yayınlanabilecektir.

Katılımcılar belirtilen dergilere, çalışmanın sempozyumda sunulduğunu belirterek bireysel olarak başvurabilirler. Dergiler, hakem değerlendirmelerinin ardından kabul edilen makaleleri, özel sayı ya da normal sayılarında basacaktır.

Ayrıca, sempozyum kapsamında karma resim sergisi düzenlenecektir. Sempozyuma resim gönderen katılımcıların çalışmaları, Seçici Kurul tarafından değerlendirilecektir. Kabul edilen çalışmalar sempozyum süresince sergilenecektir. Sergilenen çalışmalar için e-katalog hazırlanacaktır. Sempozyuma resim göndermek isteyen katılımcılar ayrıntılı bilgiye "Resim Gönder" linkinden ulaşabilirler.

Konuya ilgi duyan tüm akademisyenleri, araştırmacıları, öğretmenleri ve öğrencileri sempozyuma davet ediyoruz.

Sempozyum 14-18 Nisan 2021 tarihlerinde pandemi nedeniyle tamamen çevrimiçi olarak (ZOOM aracılığıyla) gerçekleşecektir. Toplantılara katılmak için herhangi bir ID numarası ve şifre girmenize gerek yoktur. Katılmak istediğiniz toplantının başlığına tıklayarak dilediğiniz toplantıya katılabilirsiniz. (Toplantıya katılabilmek için, bağlantılara tıkladığınızda karşınıza çıkan kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt formunu doldurduktan sonra, sayfanın altında yer alan butona tıklamanız, toplantıya katılmanız için yeterlidir.) 

Sempozyum Programı İçin Tıklayınız

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.