MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 ÇALIKUŞU MUĞLA E-DERGİMİZİN 4. SAYISI YAYIMLANDI
![81 ÇALIKUŞU MUĞLA E-DERGİMİZİN 4. SAYISI YAYIMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_07/01161424_01144213_kapak.jpg)
Bakanlığımızın talimatlarıyla 81 ilde yürütülen e-dergi projesi kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Muğla" e-dergimizin 4. sayısı yayımlandı. Şehrimize dair eğitim-öğretim faaliyetlerine, sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklere yer verdiğimiz dergimizi sizlere sunuyor; iyi okumalar diliyoruz.
E-dergi için tıklayınız