MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 ÇALIKUŞU MUĞLA E-DERGİMİZİN 5. SAYISI YAYIMLANDI
![81 ÇALIKUŞU MUĞLA E-DERGİMİZİN 5. SAYISI YAYIMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/01161540_photo_2022-09-01_15-45-45.jpg)
Bakanlığımızın talimatlarıyla yürütülen "81 Çalıkuşu" e-dergi projesi kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Muğla" e-dergimizin 5. sayısı yayımlandı. Şehrimize dair eğitim-öğretim faaliyetlerine, sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklere yer verdiğimiz dergimizi sizlere sunuyor; iyi okumalar diliyoruz.
E-dergi için tıklayınız.