MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"81 ÇALIKUŞU MUĞLA" E-DERGİMİZİN 7. SAYISI YAYIMLANDI
![](/meb_iys_dosyalar/2023_01/10095516_09150013_Haber_Kapak.jpg)
Bakanlığımızın talimatlarıyla 81 ilde yürütülen e-dergi projesi kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "81 Çalıkuşu Muğla" e-dergimizin 7. sayısı yayımlandı. Şehrimize dair eğitim-öğretim faaliyetlerine, sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklere yer verdiğimiz dergimizi sizlere sunuyor; iyi okumalar diliyoruz.
E-dergi için tıklayınız.