MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AFETZEDE ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Sayın Bakanımız Mahmut Özer'in talimatları doğrultusunda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay tarafından kırtasiye seti yardımları afetzede öğrencilere ulaştırıldı.  
AFETZEDE ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

Orman yangınları ile topyekûn mücadele edilen ilimizde, devlet ve millet el ele vererek yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın talimatları doğrultusunda İl Müdürümüz tarafından Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere ilçelerinde yangından etkilenen öğrencilerimize, kırtasiye seti yardımıı yapıldı. 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Emre Çay; Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Eylen Terzi, şube müdürleri ve Kozağaç Mahalle Muhtarı Kadir Gümüş eşliğinde, Kozağaç Mahallesinde yangından etkilenen öğrencilerimizle buluştu. Öğrenciler ve aileleriyle sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulunan İl Müdürümüz, afetzede öğrencilere kırtasiye seti vererek öğrencilerin sevincine ortak oldu. Her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten İl Müdürümüz, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Orman İşletme Şefliğinde görev yapan personeli yerinde ziyaret eden İl Müdürümüz,  orman yangınında müdahalede canı pahasına yürüttükleri zorlu görev ve özverili çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti.

Yardım etkinliği, yangın afetinden etkilenen ilçelerimizde eş zamanlı olarak yürütüldü. İlimizin farklı noktalarında yapılan kırtasiye setleri dağıtımına; Marmaris'te İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Serap Aksel ve Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Köyceğiz'de İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Arslan ve Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, Kavaklıdere'de İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut ve Kavaklıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuray Kabaş eşlik ederken çocukların gözlerindeki sevinç görülmeye değerdi.

30-08-202130-08-202130-08-202130-08-202130-08-202130-08-202130-08-202130-08-202130-08-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.