MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AİLEMLE YARIŞIYORUM BİLGİ VE GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Müdürlüğümüzce, ilimizde  ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okullarımızda öğrenim gören öğrencilerimiz ve ailelerine yönelik olarak Kahoot! üzerinden çevrimiçi düzenlenen  "Aileler Arası Bilgi ve Genel Kültür Yarışması" sonuçları açıklandı.  
AİLEMLE YARIŞIYORUM BİLGİ VE GENEL KÜLTÜR YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

2021 senesinin evde geçirdiğimiz ilk günlerinde öğrencilerimizin aileleriyle evde kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeleri ve bilgi ve genel kültürlerini ölçme fırsatı yakalamaları  için öğrencilerimiz  ve ebeveynlerine yönelik olarak Ailemle Birlikte Yarışıyorum, Aileler Arası Bilgi  ve   Genel Kültür Yarışması   düzenlendi. İlkokul, ortaokul ve lise  kademesindeki öğrencilerimiz ve  ailelerine  yönelik olarak düzenlediğimiz bilgi yarışması çevrimiçi olarak Kahoot! Uygulaması üzerinden gerçekleştirildi.

Yarışma sonucunda her okul kademesinde yapılan yarışmalarda en yüksek puanı alan ve şartnameye uygun yarışanlar yarışmacılar arasından  sıralamada ilk üçe giren aileler belirlendi.

Dereceye giren aileleri tebrik ediyor, katılımları için tüm öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz.

 11-01-202111-01-202111-01-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.