MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ANA SINIFI, İLKOKUL VE ORTAOKULA BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLERİN e-KAYIT SONUÇLARI ERİŞİME AÇILDI
![ANA SINIFI, İLKOKUL VE ORTAOKULA BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLERİN e-KAYIT SONUÇLARI ERİŞİME AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_07/18143553_Kahverengi_Rahat_Yc_Mekan_FotoYraf_KolajY_2.jpg)
2023-2024 eğitim öğretim yılında ana sınıfı, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. Sınıf öğrencileri için e-Kayıt sonuçları e-Devlet Kapısı'nda "Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Okulları Adrese Göre Kayıt Okulu Sorgulama (e-Kayıt)" hizmeti üzerinden erişime açıldı. Veliler, çocuklarının yerleştirildiği okulu e-devlet sistemi üzerinden öğrenebilecek. e-Devlet Kapısı üzerinden ilgili hizmete erişmek için tıklayınız.