MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımız Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Ali Rıza ALTUNEL ile Daire Başkanı Sayın Ahmet Vefa GÜLER Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Bakanlığımız Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Ali Rıza ALTUNEL ile Daire Başkanı Sayın Ahmet Vefa GÜLER Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/03233513_24232195_2060208227548869_6635631209414025353_n.jpg)
Bakanlığımız Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürü Sayın Ali Rıza ALTUNEL ile Daire Başkanı Sayın Ahmet Vefa GÜLER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´yi makamında ziyaret ederek, İlimizde görev yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile bir araya geldi. Ardından, yapımı devam eden Menteşe Halk Eğitim Merkezi binası inşaatında incelemelerde bulundu