MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Sistem Yönetimi Daire Başkanı Sayın Gürhan ÇİÇEK Tarafından Formatör Öğretmenlere Yönelik Eğitim Çalışmaları Başladı
![Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Sistem Yönetimi Daire Başkanı Sayın Gürhan ÇİÇEK Tarafından Formatör Öğretmenlere Yönelik Eğitim Çalışmaları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2017_09/06211303_21369583_2019637001605992_3172763821313546385_n.jpg)
Güncellenmiş Öğretim Programları tanıtımı kapsamında İlimiz Menteşe İlçesinde bulunan formator öğretmenlere yönelik olarak Öğretmen Eğitimi çalışmaları Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Sistem Yönetimi Daire Başkanı Sayın Gürhan ÇİÇEK ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ´nin katılımı ile başladı.