MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bodrum’a Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yapımı İçin Protokol İmzalandı

“Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi” kapsamında Bodrum ilçesi Güvercinlik Mahallesi’nde hayırsever işadamı Orhan Kılıç tarafından yaptırılacak 16 derslikli Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve 3 atölye binasının yapımı ile ilgili protokol imzalandı.
Bodrum’a Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yapımı İçin Protokol İmzalandı

26-11-2018Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda gerçekleştirilen protokol imza törenine Muğla Valisi Esengül CİVELEK, Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz DEMİR ve Yelda EROL GÖKCAN, Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE ve Hayırsever İşadamı Orhan KILIÇ katıldı.   İçinde bulunduğumuz 21. Yüzyıl bilgi teknolojileri toplumunda yeni nesilleri geleceğe hazırlamanın kaliteli ve nitelikli bir eğitimle mümkün olduğunu belirten Muğla Valisi Esengül CİVELEK, “Yeni nesilleri geleceğe hazırlamak hepimizin sorumluluğudur. Devletle sorumluluk paylaşarak, eğitim alanında yapmış oldukları katkıdan dolayı hayırsever Orhan KILIÇ’a şahsım ve ilim adına teşekkür ediyorum” dedi.   İmzalanan protokol kapsamında Bodrum ilçesi Güvercinlik Mahallesi, Ambarlı Mevkiinde bulunan 22.574,18m2 büyüklüğündeki taşınmaza eğitime %100 destek kapsamında Hayırsever Orhan KILIÇ tarafından 16 derslikli Denizcilik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile 3 atölye binasının yaptırılarak Milli Eğitim Bakanlığına devredilmesi amaçlanmaktadır.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.