MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bodrum´a Hayırseverlerden Eğitim Desteği

Bodrum´a Hayırseverlerden Eğitim Desteği

Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek, ilimiz Bodrum ilçesinde hayırseverler tarafından yapılması planlanan spor kompleksi, meslek lisesi ve ilkokul yapımı için düzenlenen okul protokolü imza törenine katıldı.  

 

Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda düzenlenen protokole Vali Sayın Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Sayın Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Erdoğan Başeymez, hayırsever Emekli Öğretmen Sayın Ahmet Efe ve eşi Sayın Fatma Gürner Efe, Hayırsever İşadamı Sayın Recai Ersan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Hasan Arslan, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emin Geçin katıldı.  

 

Vali Civelek imza törende yaptığı konuşmada, “Hayırseverlerimize eğitim alanında gerçekleştirilecek olan yatırımlar için şahsım ve ilim adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. Konuşmanın ardından yapılması planlanan spor kompleksi, meslek lisesi ve ilkokul için protokol imzalandı.  

 

Muğla Valiliği, Müdürlüğümüz ve hayırseverler arasında imzalanan protokole göre ilimiz Bodrum ilçesinde yapılması planlanan Spor Kompleksi; Bodrum Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu bahçesine Emekli Öğretmen Ahmet Efe tarafından oğlu Mehmet Efe adına yapılacak. Konacık’ta Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından 16 derslikli, 8 atölyeli Meslek Lisesi yapılacak. Hayırsever işadamı Recai Ersan tarafından Bodrum Turgutreis’te 12 derslikli ilkokul yapılacak.

 

21-09-201721-09-201721-09-201721-09-201721-09-2017

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.