MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRİM İÇİ ÖĞRENME ORTAMLARINDA DERS TASARIMLARI ÇALIŞTAYI

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'nin açılış konuşmasıyla başlayacak olan, TED Bodrum Koleji "Çevrimiçi Öğrenme Ortamlarında Ders Tasarımları Çalıştayı"  9 Ocak Cumartesi günü yapılıyor.
ÇEVRİM İÇİ ÖĞRENME ORTAMLARINDA DERS TASARIMLARI ÇALIŞTAYI

TED Bodrum Koleji ev sahipliğinde, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü destekleri ve Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katkıları ile 9 Ocak 2021 Cumartesi günü "Çevrim İçi Öğrenme Ortamlarında Ders Tasarımları Çalıştayı" gerçekleştirilecek.

Açılış konuşmasını Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'nin yapacağı çalıştay "Eğitimde Dönüşüm Paneli" ile başlayacak.

Moderatörlüğünü Eğitim Uzmanı Ece Karaboncuk'un yapacağı panelde Türk Eğitim Derneği Genel Müdürü Sevinç Atabay, TEDMEM Direktörü Prof. Dr. Emin Karip ve 9 Eylül Üniversitesi'nden Akademisyen Dr. Burak Karabey eğitimcilerle bir araya gelecek. Panelde, öğretim faaliyetlerinin tamamen çevrim içi ortama taşındığı süreç ve 'eğitimin geleceği' konuşulacak. 

Panel sonrası, TED Bodrum Kolejinde anasınıfından liseye kadar her seviye ve branştan görev yapan öğretmen,  36 ayrı sunumla meslektaşlarıyla buluşacak. Öğretmenler sunumlarında, çevrim içi ortamlarda gerçekleştirdikleri, öğrenmeyi kalıcı hale getiren, farklılaştırılmış ders uygulamalarını örnek çalışmalarla katılımcılara anlatacak. 

Kurum misyonunda yer alan sosyal sorumluluk bilinciyle uzaktan eğitim sürecinde her öğrenciye ulaşmak, kalıcı öğrenmeyi pekiştirmek ve öğrenme ortamlarını zenginleştirmek amacıyla çaba gösteren kolej öğretmenleri bu çalıştay ile uzaktaki meslektaşlarıyla fikir paylaşımında bulunmayı ve ülke genelinde eğitim adına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Etkinliğe katılım için kaydınızı yaptırıp, takviminize eklemeyi unutmayın. Panele erişim linki katılım bildiren davetliler ile paylaşılacaktır. 

 

Panele katılım kaydı için: https://bit.ly/37SAabq

07-01-202107-01-202107-01-202107-01-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.