MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRİMİÇİ OYUN VE ÖĞRENME MARATONU

Öğretmenlerimiz için farklı, yaratıcı, kapsayıcı ve yenilikçi metotlar sunan çevrimiçi oyun ve öğrenme maratonu "Gameathon"  28 Mayıs Perşembe günü başlıyor.
ÇEVRİMİÇİ OYUN VE ÖĞRENME MARATONU

Müdürlüğümüzce düzenlenen oyun ve öğrenme maratonu "Gameathon" etkinliği ile Muğla'da görev yapan öğretmenlerimiz; çevrimiçi ortamda hem bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirme hem de keyifli  zaman geçirme imkânı bulabilecekler.

 

Öğretmenlerin derslerinde kullanabilecekleri oyunları ve bilgi alabilecekleri eğitimleri kapsayan bu platformda; Öğrenme Tasarımları (Teknobaz Eğitimi),  Gamfed (Oyunlaştırma Eğitimi), Tospaa (Kodlama Eğitiminde Araçlar ve Yaklaşımlar), Oyun Hareketi Derneği (Okullarda Oyun Kültürü), Storytelling Academy (Hikâyeleştirme Eğitimi),  Mektep (Girişimcilik Becerilerini Sınıfa Taşımak) eğitim programları yer alıyor.

 

Öğretmenlerimiz başvuru formunu doldurarak hiçbir ücret ödemeden Gameathon'a giriş yapabilecek.

 

10.00 -13.00 ve 14.00-17.30 arası olmak üzere iki farklı saat aralığından oluşan platformda, öğretmenlerimiz iki farklı atölyeye giriş fırsatı bulabilecek.

 

Her öğretmen, en fazla 4 eğitim seçebilir ancak her öğretmen en fazla 2 eğitime katılabilir. Diğer 2 eğitim seçtiği ilk 2 eğitimin dolması durumunda yerleştirileceği eğitimlerdir.

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.