MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜNYA İKİNCİSİ MİLLİ SPORCUMUZ İL MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY'I ZİYARET ETTİ

Malezya'da düzenlenen 4. Dünya İşitme Engelliler Futbol Şampiyonası'nda, dünya ikincisi olan Engelliler Kadın Futbol Milli Takımının kaptanı ve oyuncusu aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olan Ayşenur Çankaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay'ı ziyaret etti.
DÜNYA İKİNCİSİ MİLLİ SPORCUMUZ İL MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY'I ZİYARET ETTİ

2023 Eylül ayında engelli kadrosu ataması ile Muğla'da göreve başlayan beden eğitimi öğretmeni Ayşenur Çankaya, 23 Eylül-7 Ekim 2023 tarihleri arasında İşitme Engelliler Kadın Futbol Milli Takımının kaptanı ve oyuncusu olarak Malezya'da Dünya Şampiyonası finallerine katıldı. İşitme Engelliler Kadın Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'nı 2. olarak tamamladı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşenur Çankaya, İl Müdürümüz Emre Çay'ı ziyaret etti

Milli Takım Oyuncusu, Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Muğla Sessizler Spor Kulübü Başkanı Ayşenur Çankaya, kulüp üyesi Sibel Okçu eşliğinde, İl Müdürümüz Emre Çay'ı ziyaret etti. Başarılarından dolayı öğretmeni tebrik eden İl Müdürümüz Emre Çay, günün anısına hediye takdim etti.

Ayşenur Çankaya Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezundur. Muğla Sessizler Spor Kulübü'nde aktif lisanslı oyuncudur.

06-11-202306-11-2023

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.