MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜNYA TÜRKLERİ EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Muğla İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Ege Bölge Başkanı Erhan Sayın ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
 DÜNYA TÜRKLERİ EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Ege Bölge Başkanı Erhan Sayın, Muğla İl Kültür Koordinasyon Başkanı Zeynel Abidin Gezici, İl Kültür Koordinasyon Başkan Yardımcısı Sadiye Saka ve Milas Dernek Başkanı Mehmet Tavaslı'nın yer aldığı ziyarette;  İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre'ye Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneği Kurucu Başkanı Dr. Oya Canbazoğlu adına hediye takdim edildi.

Dernek Başkanı Erhan Sayın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi Türkmen köylerindeki öğrencilere eğitim-öğretim alanında yardımlar yaparak faaliyetlerine başladıklarını ve hali hazırda Ege Bölgesi'nde bu tür faaliyetleri sürdüklerini belirtti. Derneklerinin yakın zamanda Dünya Basın Mensupları Derneği tarafından Çırağan Sarayı'nda düzenlenen "Yılın En'leri Ödül Töreni"nde "Yılın En Hızlı Teşkilatlanan STK" ödülünü aldığını ve vakıflaşma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini dile getirdi.

İl Müdürümüz Pervin Töre, Dünya Türkleri Eğitim ve Kültür Derneğinin, eğitim-öğretim alanında takdire şayan faaliyetler sergilediğini belirterek yürüttükleri özverili çalışmalardan dolayı dernek başkanı ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

22-04-202122-04-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.