MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-sınav Merkezimiz Açıldı
Bakanlığımız tarafından uygulaması yaygınlaştırılan elektronik sınav sistemine dair alt yapı çalışmaları tamamlanan e-sınav merkezimiz Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyete açıldı.![e-sınav Merkezimiz Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/01134059_WhatsApp_Image_2018-05-01_at_13.34.00.jpg)
Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Sınavları (hafta içi 17.00’den itibaren ve hafta sonu olmak üzere 7 gün boyunca) her gün yapılacaktır. MTSK adayı kendi belirlediği bir tarih ve saatte e-sınava girebilecektir.
Adaylar sınav sonuçlarını sınavın bittiği oturum saatinden sonra e-sınav Merkezinde bulunan yazıcı cihazından veya http://esinav.meb.gov.tr internet adresinden öğrenebilecektir.