MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler" ile "Yaşayan Okullar" Projesi Saha Ziyareti Değerlendirmesi

Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında düzenlenen "Eğitimde İyi Örnekler" ve "Yaşayan Okullar" yarışmalarında saha ziyareti değerlendirmesine hak kazanan okullar belli oldu.  
Eğitimde İyi Örnekler

2019-2020 eğitim öğretim yılında Müdürlüğümüzce düzenlenen "Eğitimde İyi Örnekler" ile "Yaşayan Okullar" yarışmalarına yapılan başvurular, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi akademisyenleri ve alanında uzman öğretmenlerden oluşan seçici kurul tarafından değerlendirildi. Yapılan değerlendirmeler sonucunda "Eğitimde İyi Örnekler" yarışmasında beş alanda yapılan 197 başvuru arasından 33 iyi örnek; "Yaşayan Okullar" yarışmasında ise 86 başvurudan 38 çalışma, saha değerlendirmesine kalmaya hak kazanmıştır.

Her proje birbirinden bağımsız 3 farklı seçici kurul tarafından değerlendirilmiş olup verilen puanların ortalaması alınmıştır. Başvurularda azami 80 puan alma zorunluluğu gözetilmiştir.

"Eğitimde İyi Örnekler" ve "Yaşayan Okullar" yarışmalarında saha değerlendirmesine kalmaya hak kazanan çalışmaların saha ziyaretlerinin, COVID 19 nedeniyle çevrimiçi yollarla yapılmasına karar verilmiş olup çevrimiçi ziyaret takvimi yakında web sitemizde ilan edilecek ve okullarımıza bilgi verilecektir. Çevrimiçi ziyaret detayları sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Yarışmalarımıza katılan tüm okul yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür eder, dereceye giren okullarımızı tebrik ederiz.

"Eğitimde İyi Örnekler Yarışması Saha Ziyareti Sonuçlarına ulaşmak için  tıklayınız.

Yaşayan Okullar Yarışması Saha Ziyareti Sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.