MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Ödül Töreni

Eğitimde İyi Örnekler Projesi Ödül Töreni 03.10.2019 Perşembe günü saat 14:00 de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonunda gerçekleştirilecektir.  
Eğitimde İyi Örnekler Ödül Töreni

 

   Müdürlüğümüz tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılında 2023 Eğitim Vizyonunun gerektirdiği hedefleri yakalamak amacıyla Eğitimde İyi Örnekler Projesi yürütülmüştür. Proje kapsamında Eğitim ortamlarımızın kalitesinin artırılması, Eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yagınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınması amaçlanmaktadır.

       Proje ile, Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan ''Öğretmen ve yetişkinler bilgi transferi yerine hissetme, düşünme ve yapmayı tetikleyen yöntemlerle rehberlik ettiği sürece doğal öğrenme ekosistemi korunur.Öğretmen yönetmez, rehberlik ve ustalığını konuşturur'' ifadelerinden yola çıkarak ilimizde Müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel okul/kurumlarda çalışan öğetmen ve idarecilerimiz aracılığıyla diğer illere de örnek teşkil edebilecek ortaya çıkarılmasına çalışılmıştır.

        Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimi tarafından yürütülen "Eğitimde İyi Örnekler" projesinin I.döneminde ilçe değerlendirmesinden geçen 401 başvurudan 19 alanda dereceye giren ilk üç iyi örnek ile aynı eğitim yılının II. döneminde ilçe değerlendirmesinden geçen 454 başvurudan 17 alanda dereceye giren ilk üç iyi örnek belirlenmiştir.

    Bu neticelerin taçlandırılması amacıyla dereceye giren yönetici ve öğretmenlerimizin ödüllendirilmesi için 03.10.2019 Perşembe günü saat 14:00 de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonunda ödül töreni gerçekleştirilecektir.

 

03-10-201903-10-2019

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.