MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimde İyi Örnekler" ve "Yaşayan Okullar" Ödülleri

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Eğitimde İyi Örnekler" ve "Yaşayan Okullar" projesi ödülleri sahiplerini buldu.


15-12-202015-12-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Eğitimde İyi Örnekler" ve "Yaşayan Okullar" projesi ödülleri sahiplerini buldu.

Kovid-19 pandemisi sebebiyle yapılması planlanan ödül töreni  iptal edilmiş, derece alan katılımcılarımızın hazırlanan Belgeleri  takdim edilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilmiştir. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor dereceye giren okullarımızı kutluyoruz.

Müdürlüğümüzce 2019-2020 Eğtiim Öğretim yılında yürütülen Eğitimde İyi Örnekler ve Yaşayan Okullar yarışmalarında dereceye giren tüm okulları ve çalışmalarının yer aldığı "Eğitimde İyi Örnekler ve Yaşayan Okullar Kitapçığı" hazırlandı.

Ödül Alan Okullar e-Kitap için tıklayınız

Dijital halini görüntülemek için tıklayınız. 

15-12-2020

 

 

 

 

 

Müdürlüğümüzce yürütülen Eğitimde İyi Örnekler ve Yaşayan Okullar Yarışması kapsamında,  görev alan İlçe Tasnif ve İl Değerlendirme Kurulu Üyelerine verrdikleri desteklerden dolayı teşekkür belgeleri verildi. 

15-12-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.