MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞMASI DEVAM EDİYOR!
Gösterilen her çaba, sınıfların mutlu çocuklarla dolması için... Yarışmaya son başvuru tarihi: 21 Haziran 2021![EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER YARIŞMASI DEVAM EDİYOR!](/meb_iys_dosyalar/2021_04/30161523_22113333_2021_AfiY.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda sürekli gelişim vizyonuna sahip güvenilir ortamların oluşturulması, bu ortamlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınması amacıyla düzenlenen yarışmaya, okullarınızda yaptığınız çalışmalarla katılabilirsiniz.
"Başarılarınız Saklı Kalmasın"