MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE REHBERLİK VE DESTEKLEME MODELİ (ERDEM) DESTEK 2020 PROGRAMI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün "İmam Hatip Okulları Öğrenci Başarısının Artırılmasına Yönelik Ar-Ge Çalışmaları" kapsamında yürüttüğü "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programına", ilimizden Ula Şehit Öğretmen Sezgin Keçeci Anadolu İmam Hatip Lisesi "Öncü Nesiller" adlı proje ile hibe desteği almaya hak kazandı.
EĞİTİMDE REHBERLİK VE DESTEKLEME MODELİ (ERDEM) DESTEK 2020 PROGRAMI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla yürütülen "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2020 Programı" proje başvuruları sonuçlandı.

ERDEM Destek 2020 Programına tüm Türkiye'den 690 proje başvurusu yapılmış, uygunluk kriterlerini taşıyarak ön değerlendirmeyi geçen 657 projeden, Ula Şehit Öğretmen Sezgin Keçeci Anadolu İmam Hatip Lisesi "Öncü Nesiller" adlı projeyle hibe desteği almaya hak kazanan 41 proje içerisinde yerini almıştır.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.