MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİME HİZMET VEREN MUHTARIMIZA PLAKET TAKDİMİ

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, Menteşe Kafaca Mahallesi Muhtarı Ömer Gülgün'e eğitime sunduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti.  
EĞİTİME HİZMET VEREN MUHTARIMIZA PLAKET TAKDİMİ

Öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim öğretim görmesi adına Kafaca 100. Yıl İlkokulu ve Ortaokulunun bakım, onarım ve yenilenmesine destek sunan Kafaca Mahallesi Muhtarı Ömer Gülgün'e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre, plaket takdim etti.

Kafaca muhtarı, boğa güreşlerinden elde edilen gelirle, her iki okulun çatılarını ve kapılarını yenilemenin yanı sıra okulun güvenlik önlemlerinin sağlanması adına güvenlik kameralarını taktırıp okul bahçesini ise çitlerle çevreledi.

Okul yönetimi, Okul Aile Birliği ve veliler ile sürekli iş birliği içinde bulunduğunu belirten Kafaca Muhtarı Ömer Gülgün, okulun her türlü maddi manevi ihtiyacının karşılanmasına bundan sonra da devam edeceğini belirtti.

Kafaca Mahallesi Muhtarı Ömer Gülgün'ü makamında ağırlamaktan son derece mutluluk duyduğunu belirten Töre "Sizler gibi duyarlı, hayırsever, eğitime gönül vermiş insanlarımızın varlığı gücümüze güç katıyor. Eğitime sunduğunuz katkılardan dolayı kurumum ve şahsım adına müteşekkirim. " dedi.

Menteşe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya, Menteşe Şube Müdürü Muhammer Cihan, Kafaca 100. Yıl İlkokulu Müdürü Osman Kanık'ın da eşlik ettiği makam ziyareti, plaket takdimiyle son buldu.

 29-01-2020

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.