MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS PROJESİ YAZMA VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİNE KATILAN ÖĞRETMENLERE BELGELERİ VERİLDİ

GEKA destekli "Muğla Mesleki Eğitimi Geliştirme-Erasmus Yazma Eğitimi Projesi" kapsamında 24 Ağustos - 04 Eylül 2020 tarihleri arasında Öğr.Görevlisi Petek ÜZÜLMEZ tarafından verilen eğitimlere katılan öğretmenlerimize İl Müdürümüz Pervin Töre katılım sertifikalarını verdi.
ERASMUS PROJESİ YAZMA VE DANIŞMANLIK EĞİTİMİNE KATILAN ÖĞRETMENLERE BELGELERİ VERİLDİ

 

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen, GEKA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) tarafından destelenen, Muğla Mesleki Eğitimi Geliştirme- Erasmus Yazma Eğitimi projesi kapsamında, 13 ilçemizde görev yapan öğretmenlere eğitim verildi.

 24 Ağustos - 04 Eylül 2020 tarihleri arasında 10 gün boyunca süren eğitimlerde öğretmenler, Erasmus projesi yazma ve danışmanlık eğitimi aldılar.

Menteşe Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen eğitimler, Öğretim Görevlisi Eğitmen Petek Üzülmez tarafından verildi. Eğitimlerin sonunda 20 öğretmen, GEKA tarafından hazırlanan katılım sertifikasını almaya hak kazandı.

Sertifika dağıtım töreninde konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre şu sözleri kaydetti:

"Dünya baş döndürücü bir değişim sürecinde ve bizim de bu süreci çok iyi takip etmemiz gerekiyor. Siz değerli öğretmenlerim, almış olduğunuz bu eğitimlerle bu değişim ve dönüşümüm bir parçası oldunuz. Burada eğitim alan proje koordinatörü, proaktif ve lider 20 öğretmenimin, bizlere ve Muğla'ya katacağı değişimi hep birlikte takip edeceğiz. Bizlere çok büyük katkılarınızın olacağına canı gönülden inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum."

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Yaşar, Ünsal Korkut ve Eğitmen Petek Üzülmez tarafından, öğretmenlere katılım sertifikaları takdim edildi. 

04-09-202004-09-202004-09-202004-09-202004-09-202004-09-2020

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.