MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+KA201 PROJESİ KAPSAMINDA AVRUPA'DAN GELEN MİSAFİRLER İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Türkiye, İtalya, Polonya, Romanya ortaklığıyla Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+KA201 "Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning Projesi" kapsamında ilimizde misafir olan Avrupalı öğretmen ve öğrenciler, Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu ev sahipliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay'ı ziyaret etti.
ERASMUS+KA201 PROJESİ KAPSAMINDA AVRUPA'DAN GELEN MİSAFİRLER İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+KA201 Öğrenme Tutkusu (Passion for Learning) Projesi kapsamında İtalya, Polonya ve Romanya'dan gelen öğrenci ve öğretmenler, Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu ev sahipliğinde, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay'ı ziyaret etti

Misafirlerle tanışarak sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz,  projenin detayları ve gerçekleştirilen etkinlikler hakkında Proje Koordinatörü Songül Çakmak'tan bilgi aldı. Projenin verimli, etkin ve başarılı bir şekilde yürütülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz, misafirlere hediye takdiminde bulundu.

"Öğrenme Tutkusu/Passion for Learning Projesi" ile terapötik (iyileştirici) yöntemler ve ICT araçlarını eğitim faaliyetlerinde kullanarak erken okul terki riski altındaki öğrencilerin motivasyonunu, katılımını ve eşitliğini artıracak yenilikçi bir entegre okul eğitim yaklaşımı oluşturmak amaçlanıyor.

Menteşe Cumhuriyet Ortaokulunda yürütülen projede; sanatsal, sportif ve eğitici oyunlara katılan öğrenciler, hep bir arada kaynaşarak eğlenceli ders içi etkinlikler gerçekleştiriyorlar. İtalya'dan hareketliliğe katılamayan proje ortağı bazı öğrenciler ise etkililiklere çevrim içi dahil oluyor.

Proje kapsamında, Müdürlüğümüz ve Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu öğretmenleri tarafından planlanan etkinlikler 5 gün devam edecek. 

23-03-202223-03-202223-03-202223-03-2022

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.