MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTWİNNİNG BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

eTwinning okulu olmaya hak kazanan 30 okulumuzun öğretmenlerine yönelik, bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
eTWİNNİNG BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Bakanlığımız YEĞİTEK bünyesinde yürütülen eTwinning faaliyetleri kapsamında Müdürlüğümüz toplantı salonunda, eTwinning okulu olmaya hak kazanan 30 okulumuzun öğretmenlerine yönelik, bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

eTwinning Okulları; Avrupa düzeyinde eTwinning faaliyetleri için rol model olarak tanınan ve bu faaliyetlerin gelişimine ilham verecek öncü okullardır. Okul yönetiminin desteğiyle eTwinning'in önemini ve değerlerini tanıyan bu okullar; okul politikalarına, uygulamalarına ve mesleki gelişim süreçlerine yön veren kurumlardır.

eTwinning Avrupa ya da Ulusal Okul Etiketlerini almaya hak kazanmış bu okullarımız; öğretmen ve idarecilerin birlikte çalıştığı, tüm okulun katılımını, çabasını ve bağlılığını ortaya koyduğu bir faaliyet yürütmektedir.

eTwinning Okulu olmaya hak kazanan okullarımızın müdür ve öğretmenleri, özel mesleki gelişim programlarına katılmaya teşvik edilerek iyi uygulamaları paylaşmak, işbirliği yapmak ve çevrimiçi etkinliklere katılmak için fırsat elde ederek eTwinning grubunun bir parçası olmaya devam edeceklerdir.

Katılım gösteren tüm okullarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

06-02-202006-02-202006-02-2020

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.