MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Okul Etiketi Türkiye Sıralamasında İlimiz 4. Oldu…

İki aşamadan oluşan başvuru sürecinin değerlendirilmesinden sonra Avrupa´dan 1211 , Türkiye´den 179 ve ilimizden 9 okul eTwinning Okul Etiketi almaya hak kazanmış olmakla birlikte ilimiz Türkiye sıralamasında 4. sırada yer almıştır. 
eTwinning Okul Etiketi Türkiye Sıralamasında İlimiz 4. Oldu…

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından okul seviyesinde yapılan eTwinning çalışmalarını tanımak için eTwinning Okul Etiketi uygulaması başlatıldı. Okul Etiketi uygulaması 2017 yılında sadece bireysel anlamda eTwinning öğretmenlerinin değil, aynı okuldaki öğretmen ekiplerinin ve okul liderlerinin katılımlarını, çabalarını ve bağlılıklarını tanımak ve ödüllendirmek amacıyla başlatıldı. Söz konusu etiket için başvuru süreci Aralık 2017’de başladı ve Mart 2018’de sona erdi.

İki aşamadan oluşan başvuru sürecinin değerlendirilmesinden sonra Avrupa´dan 1211 , Türkiye´den 179 ve ilimizden 9 okul eTwinning Okul Etiketi almaya hak kazanmış olmakla birlikte ilimiz Türkiye sıralamasında 4. sırada yer almıştır. Avrupa seviyesinde yüksek görünürlüğe sahip olma imkânını elde etmiş okullarımızın okul personeli ve yönetimi, eTwinning faaliyetleri kapsamında Avrupa’da özel ve mesleki gelişim programlarına katılma hakkını elde etmişlerdir. Bu başarının mimarı olan öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve destek veren idarecilerimizi tebrik ediyoruz.

 

İLÇE ADI

OKUL ADI

BODRUM

Merkez Turgutreis Ortaokulu

DALAMAN

Cumhuriyet İlkokulu

MARMARİS

Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

MARMARİS

Armutalanı Evren Paşa Ortaokulu

MARMARİS

Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu

MENTEŞE

Muğla Anadolu Lisesi

MENTEŞE

Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu

MENTEŞE

75.Yıl Anaokulu

YATAĞAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.