MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GEKA 11.Kalkınma Planı Anket Duyurusu

29 Temmuz 2017 tarihli ve 30138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 20107/106 sayılı Başbakanlık Genelgesi gereğince 2019/2023 yıllarını kapsayacak olan 11. Kalkınma Planı hazırlıkları planlanmıştır. Etkileşimli veya aşağıdan yukarıya planlama olarak nitelendirilen anlayışın uygun bir biçimde, temel kalkınma önceliklerinin tespitinde yerel ve merkezi düzeyler arasında bilgi ve görüş alışverişi, gerek politikaların isabetli şekilde belirlenmesi gerekse planın sahiplenilmesi açısından önem arz etmektedir.

 

11. Kalkınma Planının güçlü ve yaygın bir toplumsal ve kurumsal sahipliğinin oluşturulması için Kalkınma Bakanlığı tarafından vatandaşlara yönelik “ Ülkemizin Gelecek 5 Yılının Birlikte Planlayalım” anket çalışması hazırlanmıştır. Söz konusu ankete http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/471624/lang-tr linkinden ve Güney Ege Kalkınma Ajansı web sitesinden (www.geka.gov.tr) ulaşılabilmektedir. Bu doğrultuda ankete vatandaşlarımızın katkı sunması sağlanarak ilimizin önceliklerinin 11.Kalkınma Planında yer alması amaçlanmaktadır.

 

Bu kapsamda 1-28 Şubat 2018 tarihleri arasında açık olacak olan anketin kurumunuz ve bağlı kurumlarınızın web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yayımlanmasını önemle rica ederiz.

 

Muğla Valiliği

İl Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.