MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncellenen Öğretim Programları Tanıtım Çalışmaları Uygulama Takvimi (Temel Eğitim)

Bakanlığımızca ilkokul ve ortaokul müfredatlarından, güncellenen 17 öğretim programın tanıtımına yönelik çalışmalar kapsamında; programların felsefesi, yapısı ve içeriğinin okullardaki uygulayıcılarımız olan öğretmenlerimiz tarafından doğru bir şekilde anlaşılması, yapılacak eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğinin arttırılması ve öğrencilerimizin daha iyi bir geleceğe ulaşmalarını sağlamak amacıyla,  güncellenen öğretim programlarının bütün branşlar ve dersler bazında ilimiz dahilindeki öğretmenlerimize tanıtılması amacıyla,

Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görevli toplam 168 koordinatör öğretmenin katılımıyla, Menteşe İlçesi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 06/09/2017 tarihinde bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

 

Koordinatör öğretmenlerimizce 07-15 Eylül tarihleri arasında ilimizde görev yapan 5154 öğretmenimize söz konusu öğretim programları ile ilgili eğitimler verilecektir.


Temel Eğitim listesi için tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.