MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitim ve İlkokul 1. Sınıflarda Okula Uyum Programı ve Yol Haritası

Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıflarda 21-25 Eylül 2020 tarihleri arasında uygulanacak "Okula Uyum Programı"na yönelik uygulama esasları belirlenerek 15 Eylül 2020 tarihinde okullara gönderilmiştir. 
Okul Öncesi Eğitim ve İlkokul 1. Sınıflarda Okula Uyum Programı ve Yol Haritası

Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıflarda 21-25 Eylül 2020 tarihleri arasında uygulanacak olan  "Okula Uyum Programı"na yönelik uygulama esasları belirlenmiş ve açıklama yazısıyla birlikte 15 Eylül 2020 tarihinde il milli eğitim müdürlüklerine gönderilmiştir.  Okul müdürlüklerince belirlenen 1 günde uygulanacak olan uyum eğitiminde dikkat edilecek hususlarla birlikte öğretmenlere etkinlik örnekleri de verilmiştir.  Okulu uyum hazırlıkları ve planlamalarının 18 Eylül 2020 tarihine kadar tamamlanarak öğrenci ve veliler önceden haberdar edilecektir.  Ayrıca veli toplantılarında öğretmenlerin kullanması için hazırlanan sunum, Uygulama Esasları ve Etkinlik Örnekleriyle birlikte aşağıda yer almaktadır.  

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK' un Velilere Seslenişi İçin Tıklayınız.

Resmi Yazı İçin Tıklayınız.

Uyum Programı Esasları ve Etkinlik Örnekleri İçin Tıklayınız.

Sunum İçin Tıklayınız.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.