MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ 2020 YILI OKUL EĞİTİMİ ALANINDA ERASMUS AKREDİTASYONUNA HAK KAZANDI

 2020 Yılı Okul Eğitimi Alanında Erasmus Akreditasyonu Başvuru Sonuçları Açıklandı
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ 2020 YILI OKUL EĞİTİMİ ALANINDA ERASMUS AKREDİTASYONUNA HAK KAZANDI

Erasmus+ Programı, Okul Eğitimi Alanı Erasmus Akreditasyonu kapsamında, 2020 yılı teklif çağrısı döneminde Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına sunulan başvuruların değerlendirme süreci tamamlandı. Sunulan 240 başvurudan  uygunluk kriterlerini taşıyan 81 kurum arasında yer alan Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bağımsız dış uzmanlar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Okul Eğitimi Alanında Erasmus Akreditasyonuna hak kazandı.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, hak kazandığı Okul Eğitimi Alanında Erasmus Akreditasyonu ile temel ve ortaöğretim kurumlarının öğrenci, öğretmeni ve okul yöneticileri; 2020-2027 yıllarını kapsayan akreditasyon programı dahilinde, uluslararası etkinlikler gerçekleştirme imkanı bulabilecek. Öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerinin dünyanın herhangi bir ülkesinde alacakları her türlü eğitim-öğretim etkinlikleri, Avrupa Birliği tarafından finanse edilecek.

 

 

17-03-2021

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.