MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI'NA GİRECEK GENÇLERİMİZE MESAJI

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI'NA GİRECEK GENÇLERİMİZE MESAJI

Sevgili Gençler,

Uzun zamandır büyük emek vererek sabır ve özveri göstererek hazırlanmış olduğunuz Yükseköğretim Kurumları Sınav maratonunun sonuna gelmiş bulunmaktasınız. Eğitim hayatınızın önemli dönüm noktalarından biri olan bu sınavla, geleceğinize yön verecek, hayatınızda yeni bir başlangıca adım atacaksınız. Hayal ve hedeflerinize ulaşmanıza vesile olacak, mutlu olabileceğiniz bir yükseköğretim kurumunda, eğitiminize devam etmeniz en büyük temennimizdir.

Unutmamalısınız ki bu sınav sadece kariyer hedeflerinize ulaşmak için yol alacağınız yeni bir eğitim basamağının giriş kapısıdır. Hayattaki başarınız ve mutluluğunuz, gireceğiniz bu sınavdan ibaret değildir. Bizim için daima çok önemli ve  kıymetlisiniz. Sizlerin milli, manevi ve evrensel değerlerle donanmış, sorumluluk ve vizyon sahibi, güzel ahlaklı ve mutlu bireyler olarak yetişmeniz en birincil önceliğimizdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri selamlıyor, hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda hepinize başarılar diliyorum.
              Emre ÇAY

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.