MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK ARA TATİL MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK ARA TATİL MESAJI

11 Eylül'de başlamış olduğumuz yeni eğitim öğretim yılımızın iki aylık eğitim öğretim sürecine, dokuz günlük ara tatille mola veriyoruz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Her anı, amacına uygun olarak değerlendirilmiş zaman, başarının ve mutluluğun anahtarıdır. Zamanın her anının değerini bilmelisiniz. Bu kısa molada dinlenerek, okuyarak, keşfederek, yeni şeyler öğrenerek, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunarak kaliteli zamanlar geçirmenizi tavsiye ediyorum. Böylece yeni eğitim öğretim dönemine daha hazır ve motive bir şekilde başlayabilirsiniz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Eğitim öğretim döneminin başından bu yana göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize teşekkür ediyor; kasım ara tatilinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan seminer döneminde sizlere başarılar diliyorum. Ara tatil sürecinin ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesini; tatil dönüşünde karşılayacak olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü, hep birlikte sağlıkla kutlamayı temenni ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Sizlerin göstermiş olduğu özveri, emek ve destek sayesinde yarınlarımızın ümidi olan çocuklarımızı, geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayreti içindeyiz. Bu ara tatilde, çocuklarımızın birçok alanda gelişimine katkı sağlayacak etkinliklerle ailecek kaliteli ve güzel zaman geçirmenizi diliyorum.

20 Kasım'da okullarımızda sağlıkla buluşmak umuduyla, tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller...

                                                                                                                                                                             

Emre ÇAY

İl Millî Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.