MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN LGS SINAVI MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Emre Çay, 4 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamında yapılacak olan merkezî sınava girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN  LGS SINAVI MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

Uzun zamandır emek vererek heyecanla hazırlandığınız Liselere Geçiş Sistemi kapsamında yapılacak olan merkezi sınavla, eğitim yolculuğunuzun hangi yönde devam edeceğini belirleyecek; kendi hedefleriniz doğrultusunda ilerleyeceksiniz.

Sınava hazırlık sürecinde elinizden geleni yaptığınızı, planlı ve programlı bir şekilde yoğun bir tempoda derslerinize çalıştığınızı biliyoruz. Bu süreçte sizlerin başarısı için büyük emek harcayan başta velileriniz olmak üzere tüm öğretmenlerimize yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm gayemiz sizleri geleceğe en güzel şekilde hazırlamak, vatanımıza ve milletimize bağlı, milli ve manevi değerlerle donanmış bireyler olarak yetişmenizi sağlamaktır.

Sınavın sonucu ne olursa olsun her birinizin bizim için değerli ve özel olduğunu hatırlatarak 4 Haziran Pazar günü gireceğiniz sınavda sizlere başarılar diliyor; sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sınavlarda görev alacak tüm yönetici, öğretmen ve personelimize kolaylıklar diliyorum.

                                                                                 

Emre ÇAY

İl Millî Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.