MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ PERVİN TÖRE'NİN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ PERVİN TÖRE'NİN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

Uzun zamandır gayret ve çaba göstererek hazırlığı içinde bulunduğunuz sınav maratonu, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı ile nihayet sona eriyor.

 

Hepinizin gelecekle ilgili büyük umutları, rengârenk hayalleri, hedeflediği idealleri var. Sizi, hayallerinize ve aydınlık yarınlara taşıyacak olan, sahip olduğunuz birikimleriniz, başarmaya olan inancınız ve başarı yolunda atacağınız kararlı adımlar olacaktır.

 

Eğitim öğretim hayatınız boyunca edindiğiniz bilgi ve birikimlerinizi tartıya koyacağınız bu sınav; sizleri daha ileriye taşıyacak ve geleceğinize yön vermenizde bir basamak olacak. Endişeye düşmeden elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza tüm kalbimizle inanıyor ve size güveniyoruz. Şunu bilmelisiniz ki sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, sizleri çok seviyor ve önemsiyoruz.

 

Bu duygu ve düşünceler ile 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; değerli öğretmenlerimize, kıymetli velilerimize emekleri için teşekkür ediyorum. 


Pervin TÖRE

İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.