MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´nin Lisans Yerleştirme Sınavı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Celalettin EKİNCİ´nin Lisans Yerleştirme Sınavı Mesajı

Kıymetli Öğrencilerimiz;

Eğitim Öğretim hayatınızdaki on iki yıllık maratonun ardından hayatınızda büyük önem arz eden yükseköğretime giriş sınavlarının ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı 10-18 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Geleceğe yön verecek olan siz değerli öğrencilerimizin stresten ve heyecandan uzak azminizi, mücadelenizi, sabrınızı, inancınızı ortaya koyarak fırsatlar yakalayabileceği bir sınav süreci geçirmeniz ve mutlu olabileceğiniz bir yükseköğretim kurumunda eğitiminize devam etmeniz en büyük temennimdir. Hepinize can-ı gönülden başarılar diliyor, gönlünüzden geçen yükseköğretim kurumlarına yerleşmenizi temenni ediyorum.

 

Değerli Velilerimiz;

Çocuklarınızın başarısı için doğduğu günden bu yana birçok fedakârlıklar yaptınız, yapıyorsunuz. Onların başarısını görmek elbette ki hakkınızdır. Çocuklarınızın başarılı olmalarındaki en önemli etkenin sizler olduğunu unutmayınız. Onlara her daim ne kadar değerli olduklarını, sınav sonucu nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınavın onların değerini belirlemeyeceğini hissettirmelisiniz. Sınav günü olduğu gibi sınavdan sonra da desteğinizi ve şefkatinizi esirgemeyiniz.

 

Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım; 

Öğrencilerimizin anne ve babadan sonra en büyük destekçileri sizlersiniz. Gösterecekleri her türlü başarıda şüphesiz sizlerin önemi yadsınamayacak kadar fazladır. Öğrencilerimize başta doğru, iyi ve güzel olanı anlatarak eğitim hayatları boyunca sağladığınız desteklerinizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.

 

LYS sınav günleri korna çalmayalım çocuklarımızın dikkatini dağıtmayalım.

 

                                                                                                                                      Celalettin EKİNCİ

                                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

 

09-06-2017

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.