MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY MESAİYE OKUL ZİYARETİYLE BAŞLADI

Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Milli Eğitim Bakanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İl Müdürümüz Emre Çay, ilimizde görevine başladı. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY MESAİYE OKUL ZİYARETİYLE BAŞLADI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevi devralmasının ardından, ayağının tozuyla okul ziyaretinde bulundu. İl Müdürümüz Emre Çay, ziyaretlerinin ilk durağı olan Dumlupınar İlkokulunda idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Dumlupınar İlkokulunda sınıfları ziyaret eden İl Müdürümüz Emre Çay, öğrencilerle tanışarak onlarla bir süre sohbet etti. Öğrencilerle birlikte kitap okuyan İl Müdürümüz, bir yılı aşkın süredir devam eden salgın döneminde yürütülen uzaktan eğitim sürecinde büyük bir özveriyle çalışan öğretmenlere teşekkür etti. Konuşmasında şu sözleri kaydetti: "Öğretmenlerimiz, eğitim öğretim yılının bu son haftalarında yeniden başlayan yüz yüze eğitimle birlikte sınıflarında öğrencilerine kavuştular. Şimdi artık eksikleri tamamlama, telafi etme ve umutla sağlıklı günleri kucaklama zamanı. Bu zor süreçte eğitim meşalesini, her zaman en yüksekte taşıyan meslektaşlarıma, gayretlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.