MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN ANNELER GÜNÜ MESAJI

"Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, ilk öğretmenimiz annelerimizin, Anneler Günü'nü tebrik ediyorum." 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN ANNELER GÜNÜ MESAJI

 

 

Varlığı ile dünyamızı dolduran, yokluğu ise koca bir boşluk ve yüreğimizde yara olan en kıymetli  hazinedir annelerimiz. Onunla başlarız hayata, onunla öğreniriz insan olmaya dair ne varsa her şeyi  ve  en başta sevgiyi. 

Hangi yaşta olursak olalım biz onların hep üzerine titrediği biricik çocuğu, gözünün nuruyuzdur. Ömrünü bize adayan, ayağımıza taş dokunsa içi yanan, merhamette, sabırda, fedakârlıkta sınır tanımayan koca yürekli annelerimizin, ne yapsak haklarını ödeyemeyiz.

Bu duygularla, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmet ve şükranla anıyor, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin timsali tüm annelerimizin "Anneler Günü"nü  kutluyorum.

                                                                                                                                                                                                           Pervin TÖRE

                                                                                                                                                                                                   İl Milli Eğitim MüdürüEmirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.