MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Evlerimizde ve birbirimizden uzakta geçirdiğimiz bu bayramda, birlikte olamasak da yüreklerimiz birlikte atıyor. Mübarek Ramazan Bayramı'nızı en içten duygularımla kutluyor; ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk getirmesini diliyorum.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar bizleri birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları gideren; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği, paylaşmanın, dayanışmanın üst düzeyde sağlandığı çok özel günlerimizdir.

Her yıl sevdiklerimizle birlik, beraberlik içerisinde kutladığımız Ramazan Bayramı'nı bu yıl koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında evlerde kalarak, sevdiklerimizden ve büyüklerimizden  ayrı kutlayacağız. Kalplerimizin  birlik ve beraberlik içerisinde attığı  mesafelerin hiçbir öneminin bulunmadığı bu bayramda Özellikle ömürlerinin büyük bölümünü bizlere, topluma ve ülkemize hizmet etmeye adamış en değerli varlıklarımız olan büyüklerimizi arayarak onlara bayram sevincini yaşatmamız;  bayrama daha da anlam katacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyor, başta aziz şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz olmak üzere, tüm mesai arkadaşlarımın, değerli öğretmenlerimin, sevgili öğrencilerimin ve kıymetli velilerimin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor; sevdiklerimizle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde daha nice bayramlar geçirmemizi temenni ediyorum.

     Pervin TÖRE

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.