MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ PERVİN TÖRE'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Sabrın, rahmetin, bereketin ve mağfiretin timsali on bir ayın sultanına veda ederken Ramazan Bayramı'na erişmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her ne kadar içinde bulunduğumuz Covid-19 salgını, kucaklaşmamıza, bir arada bulunmamıza engel olsa da biliyoruz ki gönüllerimiz bir, kalplerimiz aynı heyecanla çarpıyor.

Hem kendi sağlığımızı hem de başkalarının sağlığını korumak adına, bu yıl da evlerimizde bir bayram geçireceğiz. Sevdiklerimizle bir arada olduğumuz, okullarımızın öğrenci sesleriyle cıvıldadığı, özgürce gezip dolaştığımız sağlıklı günlere kavuşmak için alınan salgın tedbirlerine hassasiyet göstermeli ve bu sürece evlerimizde kalarak destek vermeliyiz. Büyüklerimizi, eş dost ve akrabalarımızı ziyaret edemesek de onları telefonla aramak, hal hatırlarını sormak, bayramlarını tebrik etmek; bayram sevincinin yaşanmasına, sevgi ve muhabbetin pekişmesine, varsa dargınlıkların son bulmasına vesile olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın başta aziz milletimiz olmak üzere İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; tüm mesai arkadaşlarımın, değerli öğretmenlerimin, sevgili öğrencilerimin ve kıymetli velilerimin mübarek Ramazan Bayramı'nı, en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara erişmek dileğiyle...


                    Pervin TÖRE

            İl Milli Eğitim Müdürü

 

                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.