MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Sayın İlyas SARIYERLİ İşkur TYP Çalışanlarını Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Sayın İlyas SARIYERLİ İşkur TYP Çalışanlarını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/08083803_IMG_3272.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Sayın İlyas SARIYERLİ TYP kapsamında Akcaova, Yeşilyurt ve Kafaca mahallelerinde bulunan okullarda çalışan personelleri ziyaret etti.