MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ İlimiz genelinde bulunan İmam Hatip Liseleri kız öğrencileri arasında düzenlenen Kur´an-ı Kerim´i güzel okuma ve hafızlık yarışması programına katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ İlimiz genelinde bulunan İmam Hatip Liseleri kız öğrencileri arasında düzenlenen Kur´an-ı Kerim´i güzel okuma ve hafızlık yarışması programına katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_03/08201623_3.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Celalettin EKİNCİ İlimiz genelinde bulunan İmam Hatip Liseleri kız öğrencileri arasında düzenlenen Kur´an-ı Kerim´i güzel okuma ve hafızlık yarışması programına katıldı.