MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN ARA TATİL MESAJI

2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci ara tatiline Muğla'da 168 bin 986 öğrencimiz ve 14 bin 98 öğretmenimiz ile 14 Nisan itibarıyla başlamış bulunuyoruz.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN ARA TATİL MESAJI

 

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sonrası buruk başladığımız ikinci yarıyıl döneminde, Muğla eğitim camiası olarak ilimize misafir gelen öğrencilerimiz ve deprem bölgesinden Muğla'ya atanan öğretmenlerimizle birlikte gönül gönüle vererek asrın felaketinin yaralarını eğitimle sarmaya devam ediyoruz.

Sevgili Öğrenciler,

Tatiller dinlenmek için iyi bir fırsat olmanın yanında kendinizi keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmeniz için de size bulunmaz fırsatlar sunar. Ramazan Bayramı ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da kutlayacağımız bu ara tatilde, keyifli vakit geçirmenizi, hobilerinize zaman ayırmanızı, sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmenizi diliyorum. Kendinizi geliştirmeye, okumaya, yeni beceriler öğrenmeye de zaman ayırabilirsiniz. Böylece yeni eğitim öğretim dönemine daha hazır ve motive bir şekilde başlayabilirsiniz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Öğrencilerimize bilgi ve beceri kazandırarak onların hayatına dokunuyor, geleceklerini şekillendiriyorsunuz. Bu nedenle, öğretmenlik mesleğinin değeri her zaman artmaya devam edecektir. Öğrencilerimiz, sizlerin özveriyle yürüttüğü eğitim çalışmaları sonucunda gelecekteki hedeflerine doğru kararlılıkla ilerliyorlar. Göstermiş olduğunuz fedakârlık, emek ve gayretten ötürü sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.

Hepinize sağlıklı ve mutlu bir tatil dönemi diliyorum.

 

 

Emre ÇAY

İl Milli Eğitim Müdürü

 

14-04-2023

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.