MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN LGS SINAVI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN LGS SINAVI MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

Büyük bir azim ve gayretle hazırlandığınız sınav maratonu, Liselere Geçiş Sistemi kapsamında, 5 Haziran Pazar günü yapılacak olan merkezi sınavla sona eriyor. Bir üst eğitim kademesi olan ortaöğretim kurumlarına yerleşmeniz amacıyla yapılan bu sınavla, eğitim hayatınızın hangi yönde devam edeceğini belirleyecek, hedefinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Sınava hazırlık sürecinde elinizden geleni yaptığınızı, planlı ve programlı bir şekilde yoğun bir tempoda derslerinize çalıştığınızı biliyoruz. Öğretmenlerinizin rehberliğinde hazırlandığınız bu süreçte, okullarınızdaki Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Bakanlığımızca temin edilen ücretsiz Yardımcı Kaynak Kitapları, Müdürlüğümüzün 6 Nisan ve 11 Mayıs'taki Kazanım Değerlendirme Uygulamaları inanıyorum ki sizlere destek ve yol gösterici olmuştur.   

Şunu unutmayın ki sınavın sonucu ne olursa olsun hiçbir şey sizden, sağlığınızdan ve huzurunuzdan daha önemli değil. Hepiniz bizim için değerli, hepiniz gökyüzünde yıldızlar misali özelsiniz. Her birinizin farklı yetenekleri, farklı becerileri var. Sizlerin ilgi, istidat ve kabiliyetleriniz doğrultusunda eğitimler almanız ve hayat maratonuna en iyi şekilde hazırlanmanız için çalışıyoruz. Çünkü sizler bizim geleceğimiz, aydınlık yarınlarımızsınız.

Liselere Geçiş Sistemi kapsamında yapılacak olan merkezi sınavda hedeflerinize ulaşabilmeniz temennisiyle başarılar diliyor; sizleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve fedakar velilerimize teşekkür ediyorum.


                                                                                                                               Emre ÇAY

                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.