MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EMRE ÇAY'IN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Manevi iklimin en üst seviyede yaşandığı, tüm Müslümanlara sabrı, nimete şükrü ve paylaşmayı öğreten on bir ayın sultanı Ramazan ayına veda ederken mübarek Ramazan Bayramı'na sağlıkla ve huzurla ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi coşkuyla yaşadığımız müstesna günlerdendir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bu müstesna günleri, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi adına önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.

Bizleri birbirimize daha da yakınlaştıran böylesi özel günlerde; çocukları sevindirmek, büyüklerimizin gönlünü almak, akraba, eş dost ziyaretinde bulunmak, dargınlıklara son vermek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek, bayramı bayram tadında yaşamamıza vesile olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'mızı en içten dileklerimle kutluyor; eğitim camiamıza, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

 

                                          Emre ÇAY

                        Muğla İl Milli Eğitim Müdürü

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.