MUĞLA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY MENTEŞE TOBB FEN LİSESİ PANSİYONUNDA DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Ramazan ayının 13. günü geride kalırken Menteşe Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Fen Lisesi tarafından öğrencilere ve ailelerine okul pansiyonunda iftar yemeği verildi. Okul pansiyonunda kalan öğrencileri, deprem bölgesinden misafir gelen öğrenciler ve aileleriyle bir araya getiren iftar programına; İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay, İlçe Müdürü İdris Kömürcü, il/ilçe ve okul yöneticileri ile öğretmenler katıldı.
İL MÜDÜRÜMÜZ EMRE ÇAY MENTEŞE TOBB FEN LİSESİ PANSİYONUNDA DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Deprem bölgesinden gelen 17 öğrencinin misafir edildiği TOBB Fen Lisesinin bu yıl hizmete alınan 200 öğrenci kapasiteli pansiyonunda verilen iftar programı, geniş katılımla gerçekleştirildi. Misafirlerle birlikte iftar açan öğrenciler ve ailelere, pansiyon mutfağında hazırlanan yemekler sunuldu.

İftar yemeğinin ardından İl Müdürümüz Emre Çay, deprem bölgesinden gelerek eğitimlerine Menteşe TOBB Fen Lisesinde devam eden öğrenciler ve aileleriyle sohbet etti. Öğrenciler ve aileleriyle tanışarak geçmiş olsun dileklerini ileten İl Müdürümüz Emre Çay, pansiyonda kalan öğrencilerin taleplerini dinledi.

Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve bereket ayı olduğunu ifade eden İl Müdürümüz Emre Çay, "Ramazan ayının ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yaşanan felaketin yaralarını hep birlikte, yardımlaşma ve dayanışma içinde sarmaya devam ediyoruz. Devletimizin tüm kurumları ile her daim sizlerin yanınızdayız. Sayın Valimizin selamlarını sizlere iletmek istiyorum. Sizlerin bize iletmek istediğiniz bir talebiniz, ihtiyacınız varsa dinlemek isteriz. Bu zor günleri el birliğiyle aşacağız." dedi.

Muğla halkının göstermiş olduğu misafirperverlik için teşekkür eden aileler, gerek öğrencilerin gerekse kendilerinin ilk günden bu yana tüm ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılandığını ifade ederek Ramazan vesilesiyle düzenlenen iftar programından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Pansiyondan ayrılmadan önce odaları ve etüt salonunu ziyaret eden İl Müdürümüz Emre Çay, öğrencilere başarılar diledi.

 05-04-202305-04-202305-04-202305-04-202305-04-202305-04-202305-04-202305-04-2023

Emirbeyazıt Mahallesi Dr. Baki Ünlü Caddesi Blok No 12 İç Kapı No 1 MENTEŞE / MUĞLA - 0 252 280 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.